Grupa Kontakt

Grupa Kontakt

Kontakt jest studencką grupą modlitewną charyzmatyczno-ignacjańską. Charyzmatyczność oznacza dla nas pełną swobodę w modlitwie. Pan Bóg wyraźnie daje nam się poznać jako kochający Tata, który po prostu lubi przebywać z nami. Cieszymy się tą obecnością i modlimy się tak, jak prowadzi nas Jego Duch! Uczymy się korzystać z wielkiego bogactwa, jakie zostawił nam o. Ignacy i dobrze na tym wychodzimy! ☺

Jaki jest Kontakt?

Kontakt charakteryzuje się dużą przemiennością form w miesiącu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy medytacje, spotkania integracyjne z diakonią opiekunów, msze o uzdrowienie, uwielbienia prowadzone przez diakonię muzyczną, konferencje, dzielenia  i posługę modlitwą wstawienniczą. W tym szaleństwie jest jednak metoda, bo każdy ma swoją indywidualną duchowość. Żeby ją jednak odnaleźć najpierw trzeba różnych rzeczy spróbować i w tym próbowania Kontakt jest mistrzem. Ogromną wartością jest odnalezienie swojego sposobu na bliskość z Panem Bogiem. Co więcej Kontakt jest wspólnotą charyzmatyczną, a co za tym idzie Ducha Świętego jest tam naprawdę dużo. No ale o tym, jak on działa, przekonacie się sami, jak dołączycie do wspólnoty.

Paulina Orłowicz

Liderka Kontaktu

Aktualności w Kontakcie

Rafał Murawski

Już w tym tygodniu czekają nas Bobolanki, a poza nimi wiele innych wartościowych spotkań, na których nie może Was zabraknąć!

Rafał Murawski

W te wakacje czeka nas istne szaleństwo: niesamowite wyjazdy, wartościowe rekolekcje, cudowni ludzie i wiele więcej. Koniecznie sprawdźcie Wakacje z Dębem na rok 2022!

Spotkania

1️⃣ PONIEDZIAŁEK
◾️ Spotkanie diakonii muzycznej Kontaktu
▫️ 19:30 | Sala Kostki
 
2️⃣ WTOREK
◾️ Spotkanie diakonii modlitwy Kontaktu
▫️ co dwa tygodnie | Sala Kostki
 
3️⃣ ŚRODA
◾️ Msza Święta
▫️ 19:30 | Kaplica Akademicka
◾️ Spotkanie Kontaktu
▫️ 20:15 | Sala Wicka
 
7️⃣ NIEDZIELA
◾️ Msza święta
▫️ 19:30 | Sanktuarium